KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15728030
nr 1572 8030
Blandteknik
7st, Brita Lanning. Signerade, bildmått: 30x36cm, yttermått inklusive ram: 33x41cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 20:45:53
100 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)